Kursus:
Introduktion til Business Central Cloud
Bliv en god Business Central bruger.
Pris: 3.800, kr. ekskl. moms (inkl. frokost)
Bliv en god Business Central bruger.
Pris: 3.800, kr. ekskl. moms (inkl. frokost)
Gør dig klar til en intensiv læringsoplevelse med “Introduktion til Business Central Cloud,” hvor du får hands-on, viden og værktøjer til at mestre Business Central Cloud på bare én dag!
Er du ny i Business Central Cloud, eller en let øvet bruger som ønsker at forbedre dine færdigheder? Så er dette kursus skræddersyet til dig!
Ingen forudsætninger nødvendige. Du skal blot medbring din egen laptop, og vi står for resten.
Du vil blive undervist af enten Thor Haagen Salsø, Business Central Consultant – eller Maria Svoldgaard Stilling Olsen, Business Central Consultant.
Thor Haagen Salsø, Business Central Consultant
Thor arbejder til daglig med bl.a. at hjælper virksomheder med at få styr på opsætning, stamdata og de daglige arbejdsgange i Business Central.
Han er vant til at undervise brugere, som ikke nødvendigvis er “IT-folk”, men som bare gerne vil være trygge ved systemet og have en hverdag, der fungerer. På kurset omsætter han teori til konkrete eksempler fra virkelige kundesituationer.
Maria Svoldgaard Stilling Olsen, Business Central Consultant
Maria arbejder til daglig med at hjælpe kunderne til at bruge Business Central mere effektivt – særligt inden for økonomi, rapportering og opfølgning.
Hun har erfaring med at tage udgangspunkt i brugernes egen hverdag og bygger undervisningen op omkring jeres typiske opgaver, så I går fra kurset med helt konkrete værktøjer, I kan bruge med det samme.
(ret til ændring forbeholdes)
Din tilmelding er bindende, men fleksibel: kan du ikke selv deltage, send en kollega i dit sted.
Vælg den dato, hvor du ønsker at deltage:
Business Central kunder
Cloud-implementeringer
Års samlet BC-erfaring
Medarbejdere
Lokationer i DK

Document Output